چرا باید سایت داشته باشیم؟

امروز میخوایم با علت های طراحی سایت آشنا بشیم که چرا باید سایت بزنیم و به چه دردمان میخوره؟ و چه کمکی به ما خواهیم داشت؟ 

ما در این مقاله قصد داریم با علل های طراحی سایت آشنا بشویم.

چرا سایت بزنم؟

1-برای برند سازی

2-بهترین جا برای قرار دادن رزومه یا نمونه کار 

3-باعث ایجاد تفاوت با بقیه رقیب هات میشه

4-گوگل تو را به مشتریان یا مخاطبانت معرفی میکنه

5-اعتماد سازی بین  مخاطبان خود 

6-فروش انلاین محصولات 

7-بیشتر دیده شدن

8-بالا رفتن کلاس کار شما 

در گذشته قانع کردن مردم برای اینکه سایت بزنن بسیار سخت بود ولی با اومدن کرونا ثابت شد که فضای مجازی کمک های زیادی به شما میکند.

حتی بعضی از فروشندگان متوجه شدند که رقیبانشان با فروش در فضای مجازی درامد بهتری نسبت به انها دارند و همچنین مالیات کمتری نسبت به انها پرداخت میکنند که همین امر موجب شد اکثر فروشندگان به سمت فروش انلاین محصولات روی بیاورند؛البته میدانیم با اینکه اینستاگرام روش خوبی برای تبلیغات است ولی گاهی اوقات اینستا ممکن از درست خارج بشه یا ممکنه پاک بشه و بلاک شوید و هزاران مشکل دیگه که همه ی زحمات شمارا زیر سوال میبرد و اینم میدانیم که اعتماد مشتریان به سایت بیشتر از اینستاگرام است چون تمام اطلاعات یک فرد در گوگل ثبت شده پس  در کنار تبلیغات خود در فضای مجازی حتما برای خود سایت داشته باشیم.

امیدارم مقاله براتون مفید باشه لطفا نظرات خود را برای ما کامنت کنید. و برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share:

More Posts

هادی عبدی

طراحی سایت چیست ؟

هادی عبدی طراح وبسایت در شهریار اندیشه امروزه با تغییر مسیر زیادی از کسب و کارهای سنتی و قدیمی به سوی کسب کارهای اینترنتی ،

ارزدیجیتال

ارز های دیجیتال

در این مقاله شما را با ارزهای دیجتال چیست؟انواع ارز های دیجیتالی ؟روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال چیست؟ آشنا کنیم. ارزهای دیجیتال چیست؟

کسب و کار اینترنتی

شروع کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟در این مقاله شما را باکسب و کار اینترنتی آشنا می کنیم که چگونه بتوانیم ایترنتی درآمد داشته باشیم: کسب وکار

Send Us A Message

فرم شما ارسال شد

مننتظر تماس ما باشید