امروز با آموزش لینک دادن به استوری اینستاگرام  آشنا میشویم؛ 

برای لینک کردن به استوری اینستاگرام باید شرایطی را دارا باشیم مانند  10000 فالوور داشتن یا تیک ابی داشته باشید.اما با ترفندی به شما اموزش خواهیم داد که چگونه بدون داشتن دو شرایط که گفته شد به استوری خود لینک بدهید.

لینک گذاشتن در استوری 

1-پس از ورود به اینستاگرام به صفحه پروفایل خود بروید، و روی ایکن + در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و در صفحه جدید IGTV Video  را کلیک کرده و ویدیو خود را انتخاب کنید. و در این ویدیو حتما محتوا لینک  و  محل باز کردن ایکن  لینک را توضیح بدهید و  توجه داشته باشید فیلم بالای یک دقیقه باشد.

2-در این قسمت کاوری را برای ویدیو خود میتوانید انتخاب کرده و Next را کلیک کرده ؛و در قسمت عنوان متن خود را وارد کنید و در قسمت توضیحات هم لینک خود را به همراه یک متن کوتاه وارد کنید و در اخر روی Post to IGTV کلیک کنید.

3-به بخش استوری بروید و در بالای صفحه روی ایکون لینک (زنجیر) IGTV Video کلیک کرده و ویدویی که انتشار داده بودید را انتخاب و در نهایت در سمت راست بالای صفحه  Done را انتخاب کنید.

4-خب به مرحله اخر میرسیم در این مرحله باید کاربران برای کشیدن صفحه به سمت بالا راهنمایی کنید که با انتخاب قسمت استیکرها در بالای صفحه و انتخاب ایکن GiF در کادر جستجوی ان Swipe Up را سرچ کنید و انتخاب کنید تا راهنمایی کنید که مخاطب بتواند با بالا کشیدن صفحه به لینک شما دست پیدا کند.

امیدوارم مقاله برای شما مفید باشه لطفا نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

2 پاسخ

    1. سلام
      متاسفانه در اپدیت جدید اینستاگرام این امکان برداشته شده برای انجام این مراحل میتوانید از نسخه های قدیمی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *