طراحی و تولید محتوا سایت

توسعه و امینت سایت

طراحی سایت

در حال حاضر یکی از راه‌هایی که می‌توانید خود را به مردم و مخاطبان خود از طریق فضای مجازی معرفی کنید، طراحی سایت است. اگر شما یک کسب و کار دارید و به فکر پیشرفت و افزایش درآمد خود هستید باید یک سایت برای خودتان داشته باشید. داشتن سایت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید خدمات و محصولات خود را از طریق اینترنت و وب و فضای مجازی به مشتریان خود بفروشید.

مهم‌ترین مزیت طراحی وب سایت این است که شما از طریق گوگل می‌توانید خود را به مردم معرفی کنید. شما می‌توانید بر روی شبکه‌های اجتماعی کسب و کار خود را بسازید، اما اگر این شبکه از دسترس خارج شوند، کسب وکار شما هم از دسترس خارج می‌شود.

ثبت سایت در گوگل

اگر گوگل شما را نبیند، در واقع کسی شما را نخواهد دید. ما تمامی وب‌سایت‌های طراحی شده را به صورت حرفه‌ای و به عنوان کسب و کار در گوگل ثبت خواهیم نمود و شما در معرض الگوریتم‌های گوگل قرار خواهید گرفت.

طراحی وبسایت را بدون مشاوره انجام ندهید

دریافت مشاوره درست و مهندسی برای طراحی وب سایت به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را برای داشتن یک سایت حرفه‌ای و پایدار داشته باشید

امنیت و محرمانگی اطلاعات

ما تمامی راهای امنیت و جلوگیری از نفوذ و نشت اطلاعات وب سایت شما را با بالاترین استاندارهای امنیت وب مسدود خواهیم نمود، سایتی که طراحی می‌کنید بدون امنیت هیچ ارزشی نخواهد داشت

هزینه طراحی سایت چگونه باید پرداخت شود؟

هزینه طراحی وبسایت به‌صورت مرحله‌به‌مرحله است؛ اما یک‌سوم آن را باید اول پرداخت کنید تا پروژه شروع شود.
هر عاملی باعث افزایش زمان طراحی سایت شما می‌شود. با توجه به ویژگی‌هایی که شما می‌خواهید و امکانات موردنظر زمان طراحی وبسایت می‌تواند زیاد یا کم باشد
باید قبل از اینکه به طراحی سایت بپردازید یک نام دامنه برای خود انتخاب کنید. نام دامنه به معنی اسم یا آدرس سایت شما تلقی می‌شود.
هزینه طراحی سابت می‌تواند به فاکتورهایی مثل هاست، دامنه، مراحل راه اندازی سایت، تولید محتوا، سئو و بهینه‌سازی سرعت و افزودن امکانات بستگی داشته باشد.
لوگو شما مثل شماره ملی برای کسب‌وکار شما است و همه کسب‌وکارها باید لوگو اختصاصی داشته باشند. پس سایت شما نیز باید لوگو داشته باشد.
تعیین هدف برای هر کسب‌وکاری الزامی است و باید استراتژی خود را برای شروع تعیین کند. طراحی سایت باعث می‌شود که فروش ما بیشتر شود و تعداد مشتریانی که شما را می‌شناسند افزایش یابد

جهت رزرو نوبت فرم زیررا تکمیل کنید

بازگشت به صفحه اصلی

فرم شما ارسال شد

مننتظر تماس ما باشید