هادی عبدی

طراح و توسعه دهنده وبسایت

برای طراحی  و تولید محتوا سایت 

درخواست خود را ارسال کنید.

Modern notebook computer with future technology media symbols

وب سایت چیست؟

سایت یا همون وبسایت مجموعه ای از فایل ها ،اطلاعات و صفحات هستش که در یک شبکه جهانی بهم متصل اند و از انواع متن و پاراگراف فیلم و عکس ، طرح های گرافیکی ، رنگ های مختلف ، لینک و یک قالب بندی کلی که بیسیک اصلی سایت هست تشکیل شده است.

به بیانی دیگه وب نام مشترک یک شبکه جهانی است که زیر مجموعه ای از اینترنت است و شامل کلی صفحه وب هست که می توان از طریق مرورگر یا موتور های جستوجو مثل همین گوگل خودمون به انها دسترسی پیدا کرد.

انواع سایت

1

سایت شرکتی :

بعضی شرکت ها هم برای اعتبار و حضور برندشون در اینترنت وبسایت هایی با نام شرکت خودشون میسازند که سایت های شرکتی نام دارند و درون این سایت ها میتوانند رزومه خود نمونه کار ها و خدمات خود را بگذارند.

2

سایت فروشگاهی :

برای مثال بعضیاشون مثل دیجی کالا ، آمازون و .. فروشگاهی هستن و برای فروش محصول فیزیکی بیشتر استفاده میشوند و کار های انبار داری ثبت سفارش مشتری و .. خودکار توسط مشتری انجام میشود.

3

سایت وبلاگی :

بعضی سایت ها وبلاگی هستن و سایت های خبررسانی سرگرمی آموزشی و .. جزو این دسته هستند و عمده درامد این سایت ها از طریق تبلیغات یا خرید اشتراک عضویت سایت و ریپورتاژ آگهی و … هستند.

Our team of experts

With decades of proven experience, our team is prepared to help you achieve your goals, and beyond.

our consultants

Malesuada fames ac turpis egestas integer eget aliquet nibh. Egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi leo urna molestie at.

Leadership Team

Malesuada fames ac turpis egestas integer eget aliquet nibh. Egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi leo urna molestie at.

مشتریان ما

تماس با ما

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید

فرم شما ارسال شد

مننتظر تماس ما باشید